השעה הטובה ביותר ביום להזמין את הטיסה הבאה שלכם

מעוניינים להשיג את עסקת הטיסה הטובה ביותר? כדאי שתכוונו את השעון המעורר שלכם.

 

ליקיצה מוקדמת עשויים להיות יתרונות אפילו יותר ממה שהייתם מודעים אליהם, כולל קבלת הנחות על טיסות, כך לפי דיווח של Lonely Planet.

 

Skyscanner, אתר שמשווה מחירי טיסות, ערך פירוט מדויק של הזמנים הטובים ביותר להזמנת הטיסה הבאה שלכם בשנת 2019, כל הדרך עד לשעה המדויקת בדו"ח חדש שפורסם בתחילת החודש.

 

על פי המחקר של Skyscanner, הזמן הטוב ביותר להזמין בכל יום נתון הוא בערך בשעה חמש בבוקר.

 

אז נכון שהציפור שמקיצה ראשונה מקבלת את התולעת. או, את עסקת הטיסה, כלומר.

 

בנוסף, בין אם תרצו לחסוך בטיסות פנים או בטיסות בינלאומיות, עליכם גם להפעיל את המחשב שלכם ביום ראשון בבוקר. וכן, זה אומר להיות ערים בשעה חמש אם אתם באמת רוצים לקבל את העסקה הטובה ביותר. אני מקווה שלא תהיו עייפים מדי ממוצאי שבת. על פי Skyscanner, בימי שני מחירי הטיסות הממוצעים מעט גבוהים יותר. אבל זה אומר גם לקום עוד יותר מוקדם לעבודה.

 

Skyscanner גם המליץ ​​לנוסעים להזמין טיסות חודשיים מראש לקווים בינלאומיים, ושבועיים-שלושה מראש עבור טיסות פנים ארציות.

 

אם אתם באמת באמת רוצים לגדר את ההימורים שלכם לקבלת העסקה הטובה ביותר, לא תיקחו את כל העצות שצוינו לעיל בלבד, אלא גם תבחרו לטוס בינואר, פברואר, אוגוסט או ספטמבר.

 

אתר המחירים הפופולרי ניתח גם את התקופות הטובות ביותר להזמנת טיסות לערים מסוימות, כולל ניו יורק, שיקגו, אורלנדו, לאס וגאס, בוסטון, מיאמי, הונולולו ולוס אנג'לס, כמו גם טיסות בינלאומיות. המחקר לא כולל רק כמה זמן לפני צריך להזמין כרטיסים, אלא גם את החודשים הטובים ביותר לנסיעה לערים אלה.