מייגן מרקל והנסיך הארי לוקחים את התינוק ארצ'י לארה"ב כדי לחגוג שם את חג ההודיה

הנסיך הארי ומייגן מרקל אולי רק חזרו הביתה מהסיור המלכותי הסוער שלהם באפריקה, אך נראה כי הם כבר מוכנים לקפוץ למטוס ליעד חדש. והטיול הבא שלהם יהיה טיול אישי מאוד עבור מייגן.

 

על פי מקור מלכותי שדיבר עם CNN, הדוכס והדוכסית מסאסקס מתכננים לקחת כמה שבועות חופש מתפקידי המלוכה שלהם החל מנובמבר. על פי הדיווחים, הצמד ייסע עם בנם, ארצ'י, לחופשה נחוצה בארצות הברית סביב חג ההודיה. זוהי הפעם הראשונה שארצ'י מבקר בארצות הברית, משם הגיעה אמו מייגן.

 

על פי הדיווח ב"סאנדיי טיימס", הזוג והתינוק בילו את החג בלוס אנג'לס עם אמה של מייגן, דוריה.

 

הטיול המשפחתי נעשה בשקט והוא לא יכול היה להגיע מהר מספיק עבור הזוג, אבל במיוחד עבור מייגן.

 

במהלך סוף השבוע האחרון, עיתונאי ITV, טום ברדבי, שיתף קליפ מהסרט התיעודי הקרוב שלו על טיול הזוג המלכותי לאפריקה. בסרטון, ברדבי שואל את מייגן על מצבה הרגשי וכיצד התמודדה עם תשומת הלב התקשורתית סביב חייה. הדוכסית בבירור נחנקת כשנשאלת השאלה, ועונה כי "כל אישה, במיוחד כשהיא בהיריון, ממש פגיעה ולכן זה היה מאתגר מאוד. ואז, כשיש לך תינוק שזה עתה נולד, אתה יודע … במיוחד כאישה, זה באמת, זה המון, אז אתה מוסיף את זה רק על מנת לנסות להיות אמא חדשה או לנסות להיות נשואה טרייה שזה, כן, טוב, אני מניחה."

 

היא הודתה לברדבי ששאל את השאלה, והוסיפה, "וגם תודה ששאלת כי לא הרבה אנשים שאלו אם אני בסדר. אבל זה דבר אמיתי מאוד שעברתי אותו מאחורי הקלעים."

 

מעריצי משפחת המלוכה לא צריכים לעצור את נשימתם על אף תמונות המשפחה בחופשה האמריקאית. אחרי הכל, מדובר בחופשה בפועל, כלומר, אין אירועים רשמיים בלוח השנה שלהם. אז זה יהיה כמו כל חופשת חג ההודיה של כל משפחה אחרת, נכון?