השקות – מה זה בעצם השקה?

כאשר אנחנו רוצים לפרסם מוצר או יצירה חדשה אנחנו יכולים לעשות זאת באמצעות השקה. הכוונה בהשקה היא באירוע בו אנחנו חושפים לראשונה או המוצר או את היצירה שלנו ויוצרים להם יחסי ציבור טובים ועניין בקרב כלל הציבור. לרוב בהשקות יהיו אנשים מפורסמים ומשפיעים אשר יגדילו את העניין הציבורי במוצר או ביצירה שלנו. השקות מקובלות מאוד בארץ ובכל שבוע יש עשרות אירועים מסוג זה בהם לוקחים חלק כוכבי ריאליטי, אנשי תקשורת, שחקנים ועוד… .

השקות – מה חשוב שיהיה בהשקה?

השקות הן אירועים מאוד מרשימים. מה בעצם חשוב שיהיה בהשקה? כאשר אנחנו מארגנים השקה הדבר הכי חשוב בה הוא הרושם והתדמית שאנחנו יוצרים. חשוב מאוד לוודא שבהשקה יהיה עיצוב יוקרתי ומקופד שמיוחד יותר מהעיצובים שרואים בחיי היומיום. עוד כדאי לוודא שבהשקה שלנו ייקחו כמה שיותר אנשים מפורסמים ושכמה שיותר כלי תקשורת יגיעו לסקר את ההשקה. ככל שיותר אנשים מפורסמים ומשפיעים בשוק יהיו בהשקה שלנו כך יותר כלי תקשורת יהיו באירוע ויסקרו אותו ואנחנו נזכה לחשיפה תקשורתית וציבורית גדולה יותר. ככל שהחשיפה התקשורתית תהיה גדולה יותר כך יותר אנשים יכירו אותנו ואת מה שאנחנו עושים מבחינה מקצועית.

השקות – מה אפשר להשיק?

השקות יכולות להיות של מגוון דברים. בדרך כלל משיקים מוצר חדש או חנות חדשה. ניתן להשיק גם סדרות טלוויזיה או סרטים. למעשה ניתן להשיק כל דבר חדש. מומלץ מאוד לארגן השקות כך שיהיה בהן סגנון ואיכות. מומלץ מאוד שההשקה תעורר עניין בקרב כמה שיותר אנשים. השאלה היא רק איך גורמים לאנשים להתעניין בהשקה שלנו? הדרך הכי טובה לעשות זאת היא להזמין כמה שיותר אנשים ידועים שיפרסמו אותנו וייקחו חלק באירוע שלנו. הפרסום עצמו יביא אנשים רבים לבוא ולקנות את המוצר שלנו או לצפות בתוכנית הטלוויזיה שלנו. חשוב לערוך את ההשקה במקום מרשים ואיכותי מאוד שמשדר יוקרה והצלחה.

השקות – איך אפשר להפוך השקה למרשימה יותר?

כמו שכבר אמרנו בארץ יש הרבה מאוד השקות מדי שנה. השאלה היא איך אנחנו יכולים להפוך את ההשקה שלנו למרשימה ומעניינת יותר? כך שהיא תמשוך יותר תשומת לב? ויותר אנשים ירצו לקנות את המוצר שלנו ויגלו בו עניין? התשובה לכך היא כך שנהיה מקוריים ומעניינים. ככל שההשקה שלנו תהיה ייחודית יותר כך יותר נמשוך יותר תשומת לב ויותר אנשים יגלו עניין אמיתי במוצרים שלנו.

לא כל אחד יודע איך לארגן השקעה יוקרתית מאפס. אם אנחנו רוצים לארגן השקה איכותית כדאי לנו לשכור את השירות של אנשי מקצוע המתמחים בכך על מנת שהם יארגנו לנו השקה יוקרתית מאוד. אנשי המקצוע ידעו לקחת את היתרונות של המוצר שלנו ולהדגיש אותם במהלך אירוע ההשקה כך שנבלוט יותר.