חתולה מחליטה להצטרף לחופשה של בעליה על ידי התגנבות למזוודה ומתגלה באמצעות סורק כבודה של שדה התעופה

"הם הסתכלו עלינו בצורה כל כך מוזרה," אמרה וירי קולי על הרגע שבו הביטחון בשדה התעופה של האי מאן ראה את חיית המחמד שלהם בסורק.

 

כאשר תושבי האי מאן ניק ווירי קולי התכוננו לחופשה בניו יורק, הם לא התכוונו לארוז את החתולה שלהם, קאנדי – אבל זה בדיוק מה שקרה!

 

בני הזוג אפילו לא הבינו כי חברתם הפרוותית החליטה להצטרף והסתתרה באחד מתיקי הנשיאה שלהם, מכיוון שהחתולה לא התגלתה עד שניסו לעבור את האבטחה בשדה התעופה של האי מאן.

 

בני הזוג קולי אמרו שהרגע הראשון שהם הרגישו במשהו יוצא דופן היה כאשר הבחינו בצוות שדה התעופה שהעניק להם מבטים משונים כשהמטען שלהם עבר דרך הסורק.

 

"זה כנראה נראה די יוצא דופן בסורק. בנקודה שבה סרקו את המזוודה שלנו, כולם גירדו ראשים והביטו זה בזה," הסביר ניק בראיון ל-BBC.

 

"הם הסתכלו עלינו בצורה כל כך מוזרה," הוסיפה וירי. הזוג היה בדרכו לתפוח הגדול כדי לחגוג את יום ההולדת ה-40 של ניק. "הם בדקו אותנו בכל דבר פעמיים ללא הרף, וזה היה כאילו הם לא יכלו להבין מה לעזאזל בדיוק קורה", המשיך ניק.

 

התברר שקאנדי תפסה טרמפ עם הוריה האנושיים כשהתכרבלה באחד התיקים שלהם. למרבה המזל, צוות האבטחה בשדה התעופה מצא אותה בסופו של דבר ועזר לבני הזוג להעביר את קאנדי ​​לכמה חברים ולהמשיך ביעדם.

 

"בשניה שהם הבינו שזו טעות אמיתית, והעברנו למעשה את החתול שלנו דרך האבטחה בשדה התעופה, בשלב הזה הם פשוט צחקו והיו נהדרים," אמר ניק.

 

ניק שיתף את החוויה בפייסבוק עם תמונות של קאנדי עם אחד מסוכני האבטחה.

 

"אתם מכירים את התחושה הזו, כשאתם נכנסים לחדר צדדי של אבטחת שדה התעופה מכיוון שיש לכם חתול בתיק היד שלכם," הוא כתב.

 

"קאנדי החליטה להתגנב לתיק היד שלנו, תודה לברי ולורנה על שלקחו אותה כדי שנוכל לצאת לחופשה שלנו. ראוי את אבטחת שדה התעופה על כך שסייעה בהבאתה הביתה כדי שנוכל לתפוס את הטיסה שלנו."